Event Image

RatRace IV Etapas GO

Vienos dienos nuotykis smagiais automobiliais.

€ 200

spalio 12 d. - spalio 13 d.

1 diena

Bus patikslinta

4 Prizai

250 km

Įsijunk nuotykių režimą ir važiuojam į "RatRace.lt" – tai ne eilinis smagių automobilių ralis, o tikras išbandymų maratonas, kur tu esi žvaigždė. Tavo diena prasideda bandant užvesti tą bolidą, o tada – linksmybės prasideda.

 

Čia tu susidursi su keliais, kurie turi daugiau duobių nei tavo senelio pasakojimai apie jaunystę. Vairuosi keliais, kurie atrodo tarsi pamiršti civilizacijos,  o kiekvienas purvo lašas ant automobilio taps tavo nuotykio įrodymu bei dienos gale galėsi drąsiai sakyti  'Jei jau išgyvenau RatRace, išgyvensiu ir Dakarą'.

 

Varžybos? O, taip, tavo priešininkas yra kelias, o pagrindinis įrankis – kelio knyga, kuri atrodo tarsi mįslė naujokui. Tu mokaisi, klimpsti, gendi, bet vis tiek judi pirmyn, nes kas gi nenori pasigirti, kad įveikė trasą, kurioje net Google Maps pasiduoda.

 

Sėdėdamas už vairo seno, bet automobilio kuris turi istoriją bei tikrą dvasią, tu ne tik išbandysi jo bei savo galimybes, bet ir išmoksi, kaip iš tiesų reikia vairuoti, kai miesto navigacija yra tik gražus prisiminimas.

 

Išbandymai kelyje? Tikras juokas. Čia tu ne tik varžaisi pats su savimi, bet ir mokaisi, kaip ištraukti savo automobilį iš purvo, smėlio, sniego ar balos. O vakarai? Tai tas momentas, kai susirenki su kitais 'ratraceriais', daliniesi istorijomis apie tai, kaip vos neatsidūrei griovyje, ir juokiesi iš savo pačio 'puikių' vairavimo sugebėjimų. 

 

RatRace.lt – tai daugiau nei ralis, tai tavo proga parodyti, kad esi daugiau nei tik vairuotojas. Tai tavo nuotykių zona, kur kiekviena duobė ir purvo balos yra dalis tavo jaunatviškos istorijos. Tai šansas patirti tai, apie ką kiti tik skaitys.
 

Renginio failai

Apie renginį

RatRace.lt 2024 sezoną tęsia vienos dienos  GO renginiu. 

 

Jūsų laukia dar vienas smagus vienos dienos nuotykis, kurio metu turėsite įveikti 200-250km vadovaudamiesi kelio knyga.  Pirmiausia – registracija ir techninė komisija, kur tavo automobilis bus patikrintas ar jis tinkamas išgyventi šį rudens išbandymą.

 

Po registracijos ir techninės komisijos, visi sisirinksite išklausyti svarbios informacijos apie renginį. Čia gausi savo kelio knygą – tai tavo kelrodė knyga tos dienos nuotykiams, nes tai bus tavo pagrindinis gidas per 200-250 km kelionę smagiais keliukus. Tai bus tikras iššūkis tiek tau, tiek tavo komandai ir bolidui – balos, smėlis, purvas, neprognozuojami keliai, kur kiekvienas posūkis gali būti netikėtas. Šios kelionės metu patirsi viską: nuo neplanuotų sustojimų dėl techninių gedimų iki nepakartojamo džiaugsmo, kai pavyksta įveikti sunkiausią kelio atkarpą.

 

Šis renginys vyksta šeštadienį, tiksli vieta bus patikslinta. 

Event Image
Event Image
Event Image
Event Image
Event Image
Event Image
Event Image
Event Image
Event Image

Dalyvaujanti komanda

Nėra dalyvaujančios komandos

Prizai

Dalyviai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais. 

1 absoliuti vieta

200

1 vieta

150

2 vieta

100

3 vieta

50

Kategorijos

2x4

4x4

Classic

Ladies

Beginner

Extreme

Helper

Truck

Preliminari programa

Šeštadienio programa

Preliminari RatRace.lt šeštadienio programa:
 

08:00 – Renginys prasideda! 

Ryte visi dalyviai rinksis renginio vietoje. Kur prasideda ir registracijos procesas, kartu su technine automobilių komisija. 
11:00 – Briefingas

Čia svarbi informacija apie trasą, taisykles ir patarimai, kaip geriausiai įveikti iššūkius. Dalyviai turėtų atkreipti dėmesį į visas detales, nes ši informacija bus labai svarbi tolimesnės dienos metu. Dalyvavimas būtinas
11:30 – Pirmo automobilio startas. 

Tai pradžios akimirka, kuomet pirmasis automobilis pasineria į nuotykių pilną trasą, o paskui vienas po kito sekantys dalyviai.
14:00 - 15:00 – Neutralizacijos laikotarpis. 

Tai laikas atsipūsti, atkurti jėgas ir pasidalinti įspūdžiais su kitais dalyviais bei užkasti.
19:00 – Pirmo automobilio finišas

Dalyviai vienas po kito pasiekia finišo liniją, o tai reiškia, kad intensyviausia dienos dalis artėja į pabaigą.
22:00 – Apdovanojimai. 

Tai dienos kulminacija, kurioje bus pagerbti tie, kurie išsiskyrė savo įgūdžiais, pastangomis ir aistra.