Event Image

Baltyre 4x4 Challenge

Vienos dienos 4x4 Challenge

€ 150

liepos 12 d. - liepos 13 d.

1 diena

Zaraso ežero Didžioji sala

4 Prizai

150 km

Įsijunk nuotykių režimą ir važiuojam Baltyre 4x4 Challenge – tai ne eilinis visureigių pasivažinėjimas, o tikras išbandymų maratonas, kur tu esi žvaigždė. Specialiai visureigiams paruošta trasa, 1 dienos nuotykis ir 1 nakties koncertas su nuostabiausiai atlikėjais Augustė Nombeko, Sanjasa, Omerta, Paulina Paukštaitytė, Rondo, viskas ko Tau reikią šią vasarą!

 

Čia kiekvienas kelias panašus į pamirštą civilizacijos kampelį, o kiekviena purvo dėmė ant tavo visureigio taps tavo dienos herojiniu ženklu, nes galų gale gali pasakyti: "Jeigu išgyvenau Baltyre 4x4 Challenge, jau nebežinau kas gali nustebinti".

 

Varžovas? Tai tu pats, prasti keliai, kalnai, smėlis, purvas, dulkės, karštis ir kolega alsuojantis tau į nugarą. Vairuodamas mokaisi, atrandi, pavargsti bet kaskart judi į priekį, nes kiekvienas įveiktas kilometras yra tavo pergalių akcentas.

 

VIsiškai nesvarbu ar tu dar tik naujokas, ar jau patyręs vilkas, čia nuotykių ras kiekvienas. Pagal jau užduotą GPX maršrutą tau reikės įveikti dieninę trasą ir surinkti visus taškus. Kiekvienas visureigis turės palydovinę sekimo įrangą kuri užtikrins Jūsų rezultatų tikslumą.  

 

Keliai čia ne tik keliai, bet ir mokymosi laukas. Mokaisi, kaip išsivaduoti iš purvo, smėlio, nepasiklysti, įkopti į kalną. Vakarai? Tai metas susitikti su visais Ratrace.lt dalyviais, pasidalinti istorijomis apie patirtus nuotykius ir juoktis iš savo pačių visureigių vairavimo "meistrų". Geriausias vakarėlis garantuotas, šelsime iki pat ryto.

 

Važiuosime 1 dieną iš anksto sudarytu taškų maršrutu.
 

Renginio failai

Apie renginį

Baltyre 4x4 Challenge naujas 1 dienos visureigių iššūkis Zarasų apskrityje. 

 

Zarasų ežero saloje, prieš leisdamiesi į 100-150 km kelionę per Zarasų, Ignalinos, Moletų, Rokiškio apskrityse esančius rajonų keliukus susirinks visi dalyviai. Pirmiausia – registracija ir techninė komisija, kur tavo visureigis bus gaus visą reikiamą sekimo įrangą.

 

Po registracijos ir techninės komisijos, visi sisirinksite išklausyti svarbios informacijos apie tos dienos laukiančią trasą bei renginį. Čia gausi savo GPX failą – tai tavo kelrodė tos dienos nuotykiams, nes tai bus  pagrindinis gidas dienos kelionėje. Tai bus tikras iššūkis tiek tau, tiek tavo komandai ir visureigiui– balos, smėlis, purvas, neprognozuojami keliai, kur kiekvienas posūkis gali būti netikėtas. Šios kelionės metu patirsi viską: nuo neplanuotų sustojimų dėl techninių gedimų iki nepakartojamo džiaugsmo, kai pavyksta įveikti sunkiausią kelio atkarpą.

 

Šis renginys vyksta nuo ketvirtadienio iki sekmadienio, Baltyre 4x4 Challenge nuo penktadienio iki sekmadienio. Tai didžiausias Ratrace metų renginys, kuriame Jūsų lauks penktadienio preparty su DJ, taip pat šeštadienio pramogos visai šeimai Zarasų ežero saloje, bandomiejų naujų automobilių važiavimai, CF moto erdvė, bandomieji važiavimai, įvairios užduotys, bei pokalbiai su Lietuvoje garsiais keliautojais bei lenktyninkais. Vakare savo renginį vainikuosime didžiausiu koncertu visame regione, mūsų lauks Augustė Nombeko, Sanjasa, Omerta, Paulina Paukstaitytė,  Rondo ir kiti atlikėjai. 

 

Dėl techninio aptarnavimo dalyvių kiekis ribotas. 

Event Image
Event Image
Event Image
Event Image
Event Image
Event Image
Event Image

Dalyvaujanti komanda

Nėra dalyvaujančios komandos

Prizai

Nugalėtojai taip pat bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais. 

1.  Vietos nugaletojas gauna 200Eur dovanų kuponą Baltyre

2. Vietos nugaletojas gauna 150Eur dovanų kuponą Baltyre

3. Vietos nugaletojas gauna 100Eur dovanų kuponą Baltyre

1 absoliuti vieta

0

1 vieta

200

2 vieta

150

3 vieta

100

Kategorijos

Baltyre 4x4

Preliminari programa

Penktadienio programa

Preliminari Baltyre 4x4 Challenge penktadienio programa:
 

18:00 – Renginys prasideda! 

Prasideda registracijos procesas, parkavimas saloje, apsigyvendinimas, techninė visureigių komisija. 
19:00 -22:00 – Techninė komisija

22:00-02:00 - Dalyviu Preparty

Dalyvių lauks VIP Preparty kupole, šoksim ir linksminsimės, juk tai ir yra tikras Ratrace. 
 

Šeštadienio programa

Preliminari Baltyre 4x4 Challenge šeštadienio programa:
  
09:00 – Pirmos  dienos briefingas

Čia svarbi informacija apie trasą, taisykles ir patarimai, kaip geriausiai įveikti iššūkius. Dalyviai turėtų atkreipti dėmesį į visas detales, nes ši informacija bus labai svarbi tolimesnės dienos metu. Dalyvavimas būtinas

10.00 – Šventinis dalyvių paradas Zarasuose

Jūk tai daugiau nei tik mūsų šventė, tai visų Zarasų šventė, tad jei švesti tai visiems kartu. Visi dalyviai, Ratrace automobiliai, keturačiai, visureigiai, pirdos ir visos judančios transporto priemonės pajudės į šventinį miesto paradą lydimą policijos ekipažo.

11.00 – Pirmo visureigio startas

Tai pradžios akimirka, kuomet pirmasis automobilis pasineria į nuotykių pilną trasą, o paskui vienas po kito sekantys dalyviai.

13:00 – 14:00 – Neutralizacijos laikotarpis. 

Tai laikas atsipūsti, atkurti jėgas ir pasidalinti įspūdžiais su kitais dalyviais bei užkasti.
17:00 – Pirmo visureigio finišas

Dalyviai vienas po kito pasiekia finišo liniją, o tai reiškia, kad intensyviausia dienos dalis artėja į pabaigą.

19.00 – 03.00 Festivalio kulminacija su geriausiu koncertu rajone

Mums koncertuos: Augustė Nombeko, Sanjasa, Omerta, Rondo, ir kiti atlikėjai. Šelsim iki pat paryčių. 

21.00 – 22.00 Festivalio apdovanojimai, Zarasų rajono mero sveikinimai ir taurės įteikimas.