Event Image

Motofox ATV Challenge

Dviejų dienų keturračių nuotykis

€ 200

liepos 12 d. - liepos 14 d.

2 dienos

Zaraso ežero Didžioji sala

4 Prizai

250 km

Įsijunk nuotykių režimą ir važiuojam MotoFox ATV Challenge – tai ne eilinis keturračių pasivažinėjimas, o tikras išbandymų maratonas, kur tu esi žvaigždė. Specialiai keturračiams paruoštos trasos, 2 dienos nuotykių ir 1 koncertas su nuostabiausiai atlikėjais Augustė Nombeko, Sanjasa, Omerta, Paulina Paukštaitytė, Rondo, viskas ko Tau reikią šią vasarą!

 

Čia kiekvienas kelias panašus į pamirštą civilizacijos kampelį, o kiekviena dulkių dėmė ant tavo keturračio taps tavo dienos herojiniu ženklu, nes galų gale gali pasakyti: "Jeigu išgyvenau Motofox ATV Challenge, jau nebežinau kas gali nustebinti".

 

Varžovas? Tai tu pats, prasti keliai, kalnai, smėlis, purvas, naktis, karštis ir kolega alsuojantis tau į nugarą. Vairuodamas mokaisi, atrandi, pavargsti bet kaskart judi į priekį, nes kiekvienas įveiktas kilometras yra tavo pergalių akcentas.

 

VIsiškai nesvarbu ar tu dar tik naujokas, ar jau patyręs vilkas, čia nuotykių ras kiekvienas. Pagal jau užduotą GPX maršrutą tau reikės įveikti naktinę bei dieninę trasą. Kiekvienas keturratis turės palydovinę sekimo įrangą kuri užtikrins Jūsų rezultatų tikslumą.  

 

Keliai čia ne tik keliai, bet ir mokymosi laukas. Mokaisi, kaip išsivaduoti iš purvo, smėlio, nepasiklysti, įkopti į kalną. Vakarai? Tai metas susitikti su visais Ratrace.lt dalyviais, pasidalinti istorijomis apie patirtus nuotykius ir juoktis iš savo pačių keturračių vairavimo "meistrų". Geriausias vakarėlis garantuotas, šelsime iki pat ryto.

 

Važiuosime 2 dienas iš anksto sudarytu GPX maršrutu. Dalyviai bus skirstomi į dvi klases iki 750cc ir virš 750cc.
 

Renginio failai

Apie renginį

MotoFox ATV Challenge naujas 2 dienų keturračių iššūkis Zarasų apskrityje. 

 

Zarasų ežero saloje, prieš leisdamiesi į 200-250 km kelionę per Zarasų, Ignalinos, Moletų, Rokiškio apskrityse esančius rajonų keliukus susirinks visi dalyviai. Pirmiausia – registracija ir techninė komisija, kur tavo keturratis bus gaus visą reikiamą sekimo įrangą.

 

Po registracijos ir techninės komisijos, visi sisirinksite išklausyti svarbios informacijos apie tos dienos laukiančią trasą bei renginį. Čia gausi savo GPX failą – tai tavo kelrodė tos dienos nuotykiams, nes tai bus  pagrindinis gidas dviejų dienų kelionėje. Tai bus tikras iššūkis tiek tau, tiek tavo komandai ir keturračiui– balos, smėlis, purvas, neprognozuojami keliai, kur kiekvienas posūkis gali būti netikėtas. Šios kelionės metu patirsi viską: nuo neplanuotų sustojimų dėl techninių gedimų iki nepakartojamo džiaugsmo, kai pavyksta įveikti sunkiausią kelio atkarpą. STARTUOSITE IŠKART PO KELIS, BUS VYKDOMA KOMANDINĖ ĮSKAITA. PRIZINIS FONDAS VIRŠ 1000EUR

 

 MotoFox ATV Challenge vyks nuo penktadienio iki sekmadienio, važiuosime penktadienio naktį bei šeštadienio diena. Tai didžiausias Ratrace metų renginys, kuriame Jūsų lauks penktadienio preparty su DJ, taip pat šeštadienio pramogos visai šeimai Zarasų ežero saloje, bandomiejų naujų automobilių važiavimai, CF moto erdvė, bandomieji važiavimai, įvairios užduotys, bei pokalbiai su Lietuvoje garsiais keliautojais bei lenktyninkais. Vakare savo renginį vainikuosime didžiausiu koncertu visame regione, mūsų lauks Augustė Nombeko, Sanjasa, Omerta, Paulina Paukštaitytė,  Rondo ir kiti atlikėjai. 

 

Dėl techninio aptarnavimo dalyvių kiekis ribotas. 

Event Image
Event Image
Event Image
Event Image
Event Image
Event Image
Event Image
Event Image
Event Image

Dalyvaujanti komanda

Nėra dalyvaujančios komandos

Prizai

Nugalėtojai taip pat bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais. 

1 Vietos nugalėtojas gauna 500 Eur Baltyre kuponą padangoms

2. Vietos nugalėtojas gauna 300 Eur Xled.lt kuponą

3. Vietos nugalėtojas gauna 200 Eur MotoFox kuponą

1 absoliuti vieta

500

1 vieta

300

2 vieta

200

3 vieta

100

Kategorijos

Keturratis iki 750cc

Keturratis virš 750cc

Preliminari programa

Penktadienio programa

Preliminari Motofox ATV Challenge penktadienio programa:
 

16:00 – Renginys prasideda! 

Prasideda registracijos procesas, parkavimas saloje, apsigyvendinimas, techninė keturačių komisija. 
19:00 – Briefingas

Čia svarbi informacija apie trasą, taisykles ir patarimai, kaip geriausiai įveikti iššūkius. Dalyviai turėtų atkreipti dėmesį į visas detales, nes ši informacija bus labai svarbi tolimesnio vakaro metu. Dalyvavimas būtinas
20.00 – Pirmo keturračio startas

Tai pradžios akimirka, kuomet pirmasis automobilis pasineria į nuotykių pilną trasą, o paskui vienas po kito sekantys dalyviai.
24:00 – Pirmo keturračio finišas

Dalyviai vienas po kito pasiekia finišo liniją, o tai reiškia, kad intensyviausia dienos dalis artėja į pabaigą.

24:00-02:00 - Dalyvių Preparty

Dalyvių lauks VIP Preparty kupole, šoksim ir linksminsimės, juk tai ir yra tikras Ratrace. 
 

Šeštadienio programa

Preliminari RatRace.lt šeštadienio programa:
  
09:00 – Antros dienos briefingas

Čia svarbi informacija apie trasą, taisykles ir patarimai, kaip geriausiai įveikti iššūkius. Dalyviai turėtų atkreipti dėmesį į visas detales, nes ši informacija bus labai svarbi tolimesnės dienos metu. Dalyvavimas būtinas

10.00 – Šventinis dalyvių paradas Zarasuose

Jūk tai daugiau nei tik mūsų šventė, tai visų Zarasų šventė, tad jei švesti tai visiems kartu. Visi dalyviai, Ratrace automobiliai, keturačiai, visureigiai, pirdos ir visos judančios transporto priemonės pajudės į šventinį miesto paradą lydimą policijos ekipažo.

11.00 – Pirmo keturračio startas

Tai pradžios akimirka, kuomet pirmasis automobilis pasineria į nuotykių pilną trasą, o paskui vienas po kito sekantys dalyviai.

13:00 – 14:00 – Neutralizacijos laikotarpis. 

Tai laikas atsipūsti, atkurti jėgas ir pasidalinti įspūdžiais su kitais dalyviais bei užkasti.
17:00 – Pirmo keturračio finišas

Dalyviai vienas po kito pasiekia finišo liniją, o tai reiškia, kad intensyviausia dienos dalis artėja į pabaigą.

19.00 – 03.00 Festivalio kulminacija su geriausiu koncertu rajone

Mums koncertuos: Augustė Nombeko, Sanjasa, Omerta, Rondo, ir kiti atlikėjai. Šelsim iki pat paryčių. 

21.00 – 22.00 Festivalio apdovanojimai, Zarasų rajono mero sveikinimai ir taurės įteikimas.